Członkowie Koła Łowieckiego „Moczary” w Szczecinie


Zarząd:

  • Bartłomiej Chodyniecki – prezes

  • Sławomir Paprzycki – łowczy

  • Tomasz Demiańczuk  – skarbnik

  • Grzegorz Rajchel – sekretarz

    Komisja rewizyjna:

  • Andrzej Małolepszy

  • Bogdan Gotowczyc
  • Zygmunt Śliwiński

  • Tomasz Pędziwiatr

  1. Stanisław Linkowski 1973
  2. Antoni Sulewski 1974
  3. Tadeusz Górny 1977
  4. Janusz Jarmakowicz 1977
  5. August Sawczyn 1978
  6. Piotr Pawkin 1979
  7. Bogdan Żolik 1979
  8. Władyslaw Ciunowicz 1980
  9. Zygmunt Śliwiński 1980
  10. Józef Zawadzki 1982
  11. Wiesław Buczkowski 1983
  12. Bogdan Michalak 1984
  13. Zenon Urbaniak 1984
  14. Maria Sawczyn 1984
  15. Stanisław Burnejko 1985
  16. Bartłomiej Chodyniecki 1987
  17. Edmund Pędziwiatr 1987
  18. Jan Rękas 1987
  19. Wiesław Wiese 1988
  20. Waldemar Wojciechowski 1990
  21. Andrzej Wolańczyk 1991
  22. Krzysztof Druzgała 1991
  23. Ryszard Lalik 1991
  24. Janusz Bakan 1992
  25. Grzegorz Perczyński 1992
  26. Zbigniew Szychulski 1994
  27. Arkadiusz Burnejko 1996
  28. Zenon Szymankiewicz 1996
  29. Krzysztof Klażyński 1998
  30. Adam Owczarski 1998
  31. Jarosław Szysz 1999
  32. Paweł Wojciechowski 1999
  33. Zbigniew Gradoń 1999
  34. Roman Olejnik 2000
  35. Bogdan Bartkowski 2001
  36. Zbigniew Kałapus 2003
  37. Janusz Marek 2003
  38. Bogdan Gotowczyc 2004
  39. Andrzej Kowalski 2004
  40. Henryk Prais 2004
  41. Sławomir Całusiński 2005
  1. Andrzej Małolepszy 2005
  2. Dariusz Przybylski 2005
  3. Mirosław Szychulski 2005
  4. Tomasz Szymborski 2005
  5. Jacek Zalewski 2005
  6. Daniel Sieniuć 2006
  7. Tomasz Marek 2007
  8. Karolina Spławska 2007
  9. Marek Pędziwiatr 2011
  10. Waldemar Lubiński 2011
  11. Piotr Truszkiewicz 2011
  12. Krzysztof Pilch 2013
  13. Jarosław Buczkowski  2013
  14. Krzysztof Gitalewicz 2013
  15. Michał Glądała 2013
  16. Piotr Nawrocki 2013
  17. Arkadiusz Gradoń 2014
  18. Artur Linczewski 2014
  19. Sławomir Paprzycki 2014
  20. Piotr Bednarczyk 2015
  21. Łukasz Wójcicki 2016
  22. Marcin Sichelski 2017
  23. Adrian Pałubicki 2017
  24. Adam Terefenko 2017
  25. Roman Sichelski 2018
  26. Tomasz Reda 2018
  27. Grzegorz Rajchel 2018
  28. Damian Kowalski 2018
  29. Michał Golec 2019
  30. Paweł Heropolitański 2019
  31. Tadeusz Błaszków 2019
  32. Tomasz Demiańczuk 2019
  33. Damian Kwieciński 2019
  34. Tomasz Chodyniecki 2019
  35. Tomasz Pędziwiatr 2020
  36. Marcin Barnaś 2020
  37. Bartek Larsson 2021
  38. Adrian Sendłak 2021
  39. Dominik Tarnas 2021
  40. Oskar Mądrowski 2021
  41. Mateusz Gęga 2022

Koledzy, którzy odeszli do „Krainy Wiecznych Łowów”:

Dolny Henryk, Dróżdż Edward, Handzlik Bronisław, Kędziorek Tadeusz, Kisielnicki Jerzy, Kontkiewicz Henryk, Koper Zdzisław, Kordylewski Bronisław, Krylik Mikołaj, Kuczyn Oleg, Matyjaszkiewicz Czesław, Matyjaszkiewicz Walenty, Mazur Grzegorz, Mąkosa Jan, Mrozek Marian, Nowicki Sylwester, Pajewski Janusz, Podgórski Roman, Podlewski Kazimierz, Spychalski Eugeniusz, Szczurek Zygmunt, Szelągowski Lucjan, Szymborski Grzegorz, Walczak Bogdan, Wdowczyk Zbigniew, Wójcik Tadeusz, Wronka Bolesław, Wronka Zygfryd, Józef Skiba, Bronisław Buczkowski, Jan Talarczyk, Jerzy Marek, Bogdan Taraszkiewicz, Franciszek Marchlewski